Valve Industry Forum & Expo 2017

W dniach 7-9 czerwca 2017 roku uczestniczyliśmy w Międzynarodowym Forum Armaturowym w Moskwie.

VALVE WORLD Düsseldorf 2016

VALVE WORLD 2016 – Düsseldorf  29 listopad – 1 grudzień 2016

Targi ROS-GAS-EXPO

Nasza reprezentacja na targach ROS-GAS-EXPO, gotowa na przyjęcie klientów.
Targi okazały się bardzo owocne w nowe kontakty i dają nadzieję na rozwinięcie kanałów dystrybucji na rynku rosyjskim.


PCV EXPO w Moskwie 2015

W październiku 2015 reprezentanci naszej firmy wspomagali naszego partnera z rynku rosyjskiego na targach PCV EXPO w Moskwie. Targi cieszyły się dużym zainteresowaniem, co już przekłada się na poszerzenie bazy naszych klientów

II International Valve Industry Forum & Expo' Moskwa 2015

VALVE WORLD Niemcy - Grudzień 2014

ADIPEC Zjednoczone Emiraty Arabskie - Listopad 2014

Targi MIDEST Paryż - Listopad 2014

   Targi kooperacji przemysłowej MIDEST Paryż 2014

                                                            

PCV-EXPO Rosja - Październik 2014

Targi RIO OIL&GAS Brazylia 2014

We wrzesiniu 2014 uczesnliczyliśmy w targach RIO OIL&GAS, które odbyły się w Rio de Janeiro. Do udziału skłoniła nas chęć poznania nowego rynku na terenie Ameryki Południowej. Poznaliśmy wielu zainteresowanych inwestorów, co mamy nadzieje przełoży się na rozpoczęcie sprzedaży.

Braliśmy również udział w konferencji na temat rynku wydobywczego w Polsce, którą miał zaszczyt poprowadzić nasz Dyrektor Techniczny - Piotr Drożdżowski.

Targi WATER&HEAT 2014 Białoruś

Dzięki zaufaniu klientów z terenu Białorusi, ponownie uczestniczyliśmy w targach WATER&HEAT edycja 2014. Poszerzyło to znacznie ilość, zainteresowanych naszą armaturą.

Targi WETEX 2014 Zjednoczone Emiraty Arabskie

W kwietniu 2014 roku, dzięki rozpoczęciu sprzedaży na nowy rynek, wybraliśmy się na targi WETEX, które odbyły się w Dubaju. Na targach spotkaliśmy się z wieloma klientami z branży wydobywczej, w której armatura przemysłowa jest niezbędna.

Planujemy w najbliższym czasie  rozszerzenie akcji promocyjnej i rozwój eksportu.

Targi CNPV Solar Power

W  lutym bieżącego roku braliśmy udział w kolejnych targach CNPV Solar Power, które odbyły się na terytorium Chin w Nanan.  Poznaliśmy potencjalnych partnerów z branży energi odnawialnych.

Nagroda w konkursie "WYBITNY EKSPORTER ROKU 2013"

Firma ANDREX otrzymała od Ministra Gospodarki Janusza Piechocińskiego nagrodę za zajęcie II miejsca w konkursie  "WYBITNY EKSPORTER ROKU 2013".

Targi PCV-EXPO Rosja

Ciągły rozwój sprzedaży na rynek Federacji Rosyjskiej zachęcił nas do udziału w targach PCV-EXPO w Moskwie. Na targch poznaliśmy wielu zainteresowanych naszym programem produkcji i skłoniło ich do użycia naszej armatury w zakładach produkcyjnych na ternenie Rosji.

Targi VALVE WORLD ASIA Chiny

W 2013 roku w związku z nowo otwartym oddziełem grypy ANDREX-VG w Chinach, wzieliśmy udział w bardzo znanych targach VALVE WORLD ASIA w Suzhou. Dzięki temu mogliśmy zaprezentować klientowi na żywo nasze produkty, które dzięki swojej bardzo dobrej jakości przekonują klientów z rynków azjatyckich.

Targi WATER&HEAT 2013 Białoruś

W kwietniu 2013 wzieliśmy udział w targach WATER&HEAT, które odbyłu się w Mińsku. Zaprezentowaliśmy na tym rynku na którym w dalszym ciągu prowadzimy szeroką działalność sprzedażową.

ta strona obsługuje ciasteczka